AMI

Działamy na terenie Wrocławia i całej polski

+48 605 999 726

Skontaktuj się z nami 24/7

Ze względów sanitarnych (wobec zaistnienia zagrożeń zainfekowań bakteryjnych,wirusowych i pasożytniczych )w pomieszczeniach gdzie przebywały zwierzęta często z długotrwałymi schorzeniami i zewnętrznymi zmianami skórno - nowotworowymi oraz innymi potwierdzonymi chorobami zakaznymi pochodzenia zwierzęcego np. : parwowiroza,,nosówka,nużyca ,gronkowiec złocisty, toksoplazmoza, mukowiscydoza,leptospiroza i wiele innych pochodnych chorób odzwierzęcych , zalecane jest dokonanie dokładnej DEZYNFEKCJI pomieszczeń i legowiskw których chore zwierzęta bytowały. Szczególnie ważne jest to w sytuacjach gdzie do miejsc bytowania zainfekowanych zwierząt mają dostęp małe dzieci lub kobiety w ciąży.
W pomieszczeniach domowych DEZYNFEKCJI dokonujemy odpowiednimi bezpiecznymi dla ludzi środkami wykorzystując przy tym metodę zmgłąwienia, która to jest w pełni bezpieczna,skuteczna i nie powoduje żadnych zniszczeń ani zawilgoceń znajdujących się w pomieszczeniu i otoczeniu rzeczy codziennego użytku. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe jest dokonanie dezynfekcji natychmiast po odebraniu od Państwa padłego zwierzęcia.
W razie wykrycia w legowiskach oraz ich otoczeniu insektów pasożytniczych takich jak pchły,pluskwy,wszy,muszki oraz innych insektów wraz z ich larwami i złożonymi jajami zalecane jest przeprowadzenie DEZYNSEKCJI co pozwoli skutecznie wyeliminować wszystkie pasożytnicze stawonogi. Na Państwa życzenie możemy przeprowadzić zabieg DEZYNSEKCJI w umówionym wcześniej terminie lub też natychmiast po odebraniu zwłok zwierząt padłych.
Ponadto świadczymy usługę DERATYZACJI pozbywając się z Państwa domostw szkodliwych gryzoni takich jak myszy,szczury,norki łasice oraz często dziko zamieszkujących poddasza i strychy kun potrafiących donośnym tupotaniem dochodzącym z okolic strychu i podbitki dachowej zakłócać spokój rodzinnych wieczorów. Do wyproszenia dzikich kun z Państwa domostw stosujemy wyłącznie humanitarne metody takie jak bezpieczne dla nich klatki żywo-łapki.